Informācija presei Jaunumi Preses relīze
Preses konference ar 4 cilvēku dalību

Šodien, 18.janvārī, labklājības ministrs Uldis Augulis, Bērnu aizsardzības centra vadītāja Gunita Kovaļevska un Bērnu aizsardzības centra vadītājas vietniece Liene Kauliņa – Bandere preses konferencē informēja par Bērnu aizsardzības centra turpmākajām funkcijām.

Kopš šī gada pirmā janvāra Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija mainījusi nosaukumu un arī funkcijas – tagad tas ir Bērnu aizsardzības centrs un lielākais uzsvars tiks vērsts uz atbalsta funkciju. Uzraudzības funkcija tiks saglabāta – ar to turpmāk nodarbosies Bērnu tiesību uzraudzības dienests.

Labklājības ministrs Uldis Augulis uzsver: ”Bērnu aizsardzības centra izveide ir likumsakarīgs solis un mūsdienu straujā dzīves tempa diktēta nepieciešamība, lai valsts pēc iespējas vieglāk un ātrāk jau preventīvi varētu identificēt, palīdzēt, atbalstīt  un pasargāt mūsdienu bērnus un pusaudžus dažādās dzīves situācijās. Tas ietver gan preventīvu darbu, sākot ar tendenču prognozēšanu un sabiedrības informēšanu, gan reālu konsultatīvu un praktisku darbu krīzes situāciju risināšanā.”

Preses konferences ieraksts skatāms Bērnu aizsardzības centra Facebook platformā.