Informācija presei Jaunumi Preses relīze
baneris

Jaunieši ir digitālās paaudzes līderi, tomēr tam līdzi nāk arī savi izaicinājumi. No nepārtrauktas virtuālās pasaules līdz informācijas pārpilnībai - kā atrast līdzsvaru un veiksmīgi orientēties digitālās vides neierobežotās iespējās un izaicinājumos?

Aicinām Jūs pievienoties mums DigiDrošs FORUMS 2024: Drošas interneta receptes jauniešiem - pasākums, kurā apsriedīsim vērtīgas idejas, prasmes un iedvesmosimies kopā, lai kopīgi radītu drošāku digitālo pasauli!

DigiDrošs FORUMS 2024: Drošas interneta receptes jauniešiem ir paredzēts kā svarīgs solis, lai jaunieši pievērstu uzmanību savai digitālajai kompetencei un aktīvi pilnveidotu savas prasmes un zināšanas, lai veiksmīgi iejustos digitālajā laikmetā un izmantotu visas tā iespējas, vienlaikus saglabājot drošu un atbildīgu digitālās vides lietošanu.

Esiet gatavi satikties un dalīties savā pieredzē neformālā un atvērtas diskusijas veidā, satiekoties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem, ekspertiem un digitālā satura veidotājiem.

DigiDrošs FORUMS 2024: Drošas interneta receptes jauniešiem notiks 2024.gada 12.aprīlī viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”, 11.novembra krastmalā 33, Rīgā. Pasākumu vadīs pētnieks un žurnālists Edgars Raginskis.

Uz pasākumu aicināti izglītības iestāžu 2 vecāko klašu skolēni un 1 pedagogs. Pieteikties dalībai iespējams, sekojot saitei https://www.mittoevents.com/konference-jauniesiem-un-pedagogiem/registracija-bac-konferencei. Vietu skaits ir ierobežots.

Lūdzu, rezervējiet šo datumu un pievienojieties mums DigiDrošs FORUMS 2024!

Pieteikšanās iespējama līdz 2024.gada 5.aprīlim vai brīdim, kad visas dalībnieku vietas ir aizpildītas.