Informācija presei Jaunumi Preses relīze
Skumja meitene uz soliņa

Ceturtdien, 18. maijā, notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas organizēta konference “Atbalsts pusaudžu dzīvē”. Tās mērķis ir sniegt aktuālu un praktisku informāciju par iespējām sniegt palīdzību un atbalstu pusaudžiem krīzes situācijās un gadījumos, kad tas nepieciešams, izmantojot dažādus pieejamos resursus un sadarbības veidus. Ar šo konferenci tās organizētāji cer palīdzēt speciālistiem savlaicīgāk pamanīt brīdi, kad pusaudzis ar savu uzvedību sauc pēc palīdzības un gaida atbalstu no pieaugušo puses.

Konferencē būs iespēja iepazīt pusaudža skatījumu uz savām problēmām un vietu pasaulē, vērtēt skolas lomu un iespējas operatīvi pamanīt problēmas un atbilstoši rīkoties. Tāpat arī konferencē tiks skatītas dažādas institūciju un nevalstisko organizāciju sadarbības iespējas, pieejamie resursi un pieredzes piemēri.

Konferences primārā auditorija ir izglītības iestāžu pārstāvji, kā arī sociālā dienesta un bāriņtiesu pārstāvji.

Konference notiks Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā Kaņiera ielā 15, Rīgā. Tā sāksies plkst. 10.00.

Pielikumā atrodama konferences darba kārtība.

Medijiem reģistrācijai dalībai konferencē lūgums sazināties ar inspekcijas vadītāja vietnieci Lieni Kauliņu-Banderi, sūtot ziņu uz e-pastu liene.kaulina-bandere@bti.gov.lv.