Informācija presei Jaunumi Preses relīze

 

http://www.likumi.lv/wwwraksti/2015/045/BILDES/N187_1.PIEL/3.JPG

Informējam, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Konsultatīvā nodaļa Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.1.3/16/I/001 “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros izbeidz savu darbību ar 2023.gada 1.decembri, sakarā ar projekta noslēgumu.

Vienlaikus informējam, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2024.gadā paplašinās darbību, attīstot atbalsta pasākumus, līdz ar to, aicinām sekot līdz aktualitātēm par pieejamajiem pakalpojumiem.

Projekta “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros nodrošinātas atbalsta programmas 1754 bērniem un sniegtas 3927 rekomendācijas bērnu likumiskajiem pārstāvjiem, izglītības iestāžu speciālistiem un sociālajiem darbiniekiem.

Visbiežāk sastopamās uzvedības problēmas ir uzvedības pašregulācijas problēmas, agresīva uzvedība, noteikumu neievērošana, izaicinoša uzvedība, atkarību problēmas un destruktīva uzvedība.